Industrial czy eklektyka? Co najbardziej przemówi do Ciebie w Twoim wymarzonym salonie?Sztuką jest określenie, co przemawia do ciebie najbardziej i jak to wpłynie na przepływ twojego domu. Kiedy planujesz aranżacje pokoju dziennego, pamiętaj, że meble, które wybierasz są podstawą Twojego projektu. Możesz zmienić kolor ścian, dodać nowe wzory i akcenty, i zmienić układ mebli tak często, jak chcesz. To są trzy główne aspekty, które tworzą każdy projekt pokoju.

Eklektyczna mieszanka kształtów i rozmiarów

Jeśli kochasz odważną, eklektyczną mieszankę wzorów i rozmiarów, eklektyczny projekt salonu może być właśnie dla Ciebie. Ten projekt styl jest wszystko o mieszaniu różnych stylów wpólnie, by stworzyć jedno spójne spojrzenie. Czy to śmiały, jasny wzór, czy wzorzysty dywan, eklektyczny projekt polega na łączeniu różnych elementów w pary, aby stworzyć styl, który jest całkowicie wyjątkowy. Elementy tego stylu można wprowadzić do swojego salonu, starannie wybierając kilka dużych elementów, takich jak duży obraz, telewizor na ścianie lub oprawiona fotografia. Następnie możesz stworzyć spójny wygląd, używając mniejszych elementów, takich jak dekoracyjne akcenty, rośliny i poduszki dekoracyjne, aby wypełnić resztę przestrzeni.

Industrial

Jeśli szukasz przemysłowego stylu, to styl industrialny może być idealny dla Twojego salonu. Ten styl charakteryzuje się wyeksponowanym drewnem i metalem oraz kolorowymi akcentami. Jeśli masz stolik kawowy z ciemnego drewna, który uwielbiasz, rozważ stworzenie industrialnej atmosfery poprzez dodanie metalowej tacy do blatu, aby wymieszać tekstury. Inną opcją jest dodanie tacy z tkanym wzorem, aby wprowadzić więcej kolorów do swojej przestrzeni. Alternatywnie, jeśli chcesz rozjaśnić swój pokój, możesz pomalować drewniany stolik kawowy na odważny kolor, taki jak żółty, niebieski lub czerwony.

Szara kanapa

Wypoczynki w stylu industrialnym stawiają na prostotę. Są również bardzo przystępne cenowo i doskonale nadają się do stworzenia nowoczesnego wyglądu w każdym domu. Jeśli szukasz kanapy, która będzie dobrze pasować do wielu różnych stylów, kanapa szara w stylu przemysłowym jest zdecydowanie warta rozważenia. Mimo że mogą wydawać się proste, kanapy w stylu industrialnym mogą być w rzeczywistości dość uniwersalne. Mogą pracować dobrze zarówno z formalnych i nieformalnych przestrzeni, ponieważ są one często neutralne w kolorze taki jak odcienie szarości. Mają również tendencję do wyglądania bardziej naturalnie niż inne rodzaje kanap, co czyni je szczególnie popularnymi wśród właścicieli domów, którzy lubią używać minimalistycznego wystroju w całym domu.

 

Autorka strony